Vedrovická Lískulka

Ve čtvrtek  22. června  se žáci I. stupně naší školy zúčastnili matematické olympiády Lískulka pořádané MŠ a ZŠ Vedrovice.  Soutěž je rozdělena do pěti kategorií podle ročníku. Letos naší školu reprezentovalo 5 žáků s těmito výsledky:

2. místo – Tereza Novotná- 1.B

1. místo – Jakub Uher – 3.B

1. místo – Radka Sovová – 4.B

Všem žákům děkujeme za úspěšnou reprezentaci školy a přejeme mnoho úspěchů do dalších soutěží.

Vedrovická Lískulka

Ve středu 22. června  se žáci I. stupně naší školy zúčastnili matematické olympiády Lískulka pořádané MŠ a ZŠ Vedrovice.  Soutěž je rozdělena do pěti kategorií podle ročníku. Letos naší školu reprezentovalo 10 žáků s těmito výsledky:

6. místo – Daniel Dvořák – 1.A

2. kategorie

1. místo – Sára Kadlecová– 2.A

8. místo – Lenka Počarovská – 2.B

2. místo – Radka Sovová – 3.B

8. místo – Eliška Flekáčová – 3.A

4. kategorie

1. místo – Jiří Šmíd – 4.

17. Simona Kacetlová – 4.

5. kategorie

1. místo – Ondřej Kadlec – 5.A

3. místo – Vilém Bednařík – 5.A

Matematická olympiáda Lískulka