Halloweenské dopoledne v kulturním domě

Zažít halloweenskou párty na vlastní kůži mohli žáci prvního stupně a žáci speciálních tříd ve čtvrtek před podzimními prázdninami. Kulturní dům v Miroslavi se v tento den zásluhou školního parlamentu proměnil ve strašidelný dům. Pro dokreslení atmosféry přišli žáci oblečeniDSCF42911-1024x545 v různých hrůzostrašných kostýmech. Tuto oslavu anglosaského svátku si tak nenechali ujít duchové, čarodějové, kostlivci  nebo upíři. Na strašidla čekaly soutěže, diskotéka, nechyběly ani výtvarné dílny, ve kterých si žáci mohli vyrobit drobné dárečky.

V 1.A třídě žáci oslavovali Halloween ještě následující den. Pro děti bylo připraveno velkolepé překvapení! Maminky dětí nachystaly krásný halloweenský koutek a napekly sladké dobroty, které si děti pochvalovaly nejvíce.

Oslavu dýní a strašidel si všichni žáci náležitě užili. Již teď se všichni těšíme na příští rok!

Za kolektiv

Mgr. Vladimíra Vančurová

Halloween 2017

DSCF3270Už jste se někdy báli ve škole? Ne? Ve středu 25. října se vám to klidně mohlo stát!!!

Tento den byl totiž na naší škole ve znamení halloweenu. Od rána se po škole pohybovala různá strašidla, duchové, pohádkové bytosti, upíři, zombie a spousta jiných neidentifikovatelných tvorů:)) Ani učitelé nezaháleli.

O velké přestávce proběhla  modní přehlídka masek učitelů spojená se soutěží o nejlepší z nich. Ohlas byl obrovský.  O přízeň  žáků bojovala Bílá paní, Sugar Skull, Mrtvá nevěsta, Čarodějnice, Upírka, Barbie, Duch p.uč. Biberlové, Einstein, Sněhurka, Zabiják Kuba, manželé Shrekovi a kouzelný dědeček.

Žáci hlasovali o nejlepší halloweenskou masku učitele s těmito výsledky:

1.  místo – Jakub Popela

2.  místo – Vladimíra Hrušková

3.  místo – Andrea Bartuňková

Běhen hodin se občas školou nesl příšerný vřískot a v suterénu byla připravena strašidelná místnost.

O velké přestávce si žáci v učebně anglického jazyka zazpívali již tradičně píseň This is my favourite pumpkin a několik dalších.

Celý den jsme si opravdu užili a už se těšíme zase za rok.

Za kolektiv učitelů ZŠ Miroslav

Mgr. Jana Kadlecová

Stalo se nám – báli jsme se,

když po Podankách octli jsme se

ve strašidelném sklepení,

kde ozývalo se hrozné kvílení.

Tam Shrek s Fionou vlákali nás mezi svoje strašidla,

báli jsme se jenom chvíli, ta hra se nám líbila.

Sotva jsme se otrkali, do tance se všichni dali.

Smáli se a divočili, až nám z toho došly síly.

Poděkování 9.C a p. uč. Holcrové

za halloweenský program.

Žáci z 2.B

Halloweenský rej masek na naší škole

img_2674Na naší škole dnes bylo od samého rána velice živo, po chodbách se  hemžila  různá  strašidla, duchové  a roztodivné postavičky všech žánrů. Vypukl zde pravý halloweenský rej masek!

V hodinách anglického jazyka žáci plnili různé úkoly a hráli hry, při kterých si osvojovali halloweenské pojmy, ve výtvarné výchově a pracovních činnostech tvořili podzimní výzdobu a  čtvrťáci připravili spoustu zajímavých receptů na kouzelný lektvar. Jak se nám tento den vydařil  můžete shlédnout na fotkách a videu:))

Žáci hlasovali o nejlepší halloweenskou masku učitele 2. stupně s těmito výsledky:

1.  místo – Andrea Bartuňková
  2.  místo – Lenka Biberlová
  3.  místo – Radka Šebesta Čížková

Gratulujeme!

Mgr. Jana Kadlecová

Halloweenské dopoledne

My žáci a žákyně 9. tříd pod vedením paní učitelky Biberlové jsme si připravili pro děti z prvních tříd a speciálních tříd Halloween. Vyráběli jsme s dětmi halloweenské masky, sušenkové pavouky a papírové čarodějnice a netopýry. Děti to velmi bavilo, byly moc šikovné, práce jim šla od ruky. K tomu jsme si stihli zazpívat a zatancovat halloweenskou písničku. Už nyní se těšíme na další společnou akci s malými dětmi a děkujeme dětem, moc jsme si to užili!

Za žáky 9. ročníku Kristýna Skočovská, Andrea Příhodová, Katka Venutová a Renata Pekárková

Halloween na naší škole