Čtvrťáci vyrazili na dopravní hřiště

dopravní hřiště září 1 2021Během podzimní návštěvy dopravního hřiště provázelo čtvrťáky mezi dopravními značkami velmi krásné a slunečné počasí. Nejdříve si společně s instruktorem zopakovali pravidla bezpečnosti nejen na cestě do školy, ale i v blízkém okolí. Prověřili si znalost dopravních značek a orientaci na křižovatkách. Zhlédli výuková videa zaměřená na začínající cyklisty a pak s chutí vyrazili do terénu, kde na ně čekala nejen kola, ale i motokáry, což mnohé z nich nadchlo natolik, že se jim ani nechtělo vracet zpět do výuky. Snad si z této poutavé návštěvy odnesli spoustu dobrých rad a informací, které je budou na cestách chránit před nebezpečnými situacemi.

Lucie Pavlů

4.A na dopravním hříšti

IMG_20191001_104314Dne 1. 10. 2019 si žáci 4.A zdokonalovali své znalosti z dopravní výchovy a hlavně z jízdy na kole na dopravním hřišti v Miroslavi.Počasí nám přálo. Žákům se toto vyučování líbilo a všichni se velice snažili. Své znalosti si ověří testem po jarním opakování.

Mgr. Zdeňka Novotná