Barborková sobota

Dnešní akce se velice vydařila. Hosté si odnášeli spoustu nakoupených i vyrobených ozdob a dárečků. Děkujeme za návštěvu a ještě jednou velké poděkování za připravené cukroví. Všichni si moc pochutnali:))

Barborková sobota

img_2893V sobotu od 14.00 do 16.00 hodin na vás čeká skvělá ochutnávka cukroví od maminek a babiček našich žáků, prodej krásných výrobků z hodin pracovních činností a družiny a 12 mikulášových dílniček.

Čekáme na vás:))

Mnohokrát děkujeme za připravené cukroví.

Barborková sobota 28.11.2015

V sobotu 28.11. odpoledne využili malí i velcí návštěvníci naše pozvání a přišli se vánočně naladit na tradiční akci s názvem Barborková sobota. Nabídka byla velice pestrá.

• Hosté si na jarmarku nakoupili spoustu vánočních ozdob, dárků, přání a drobností  vyrobených našimi žáky v hodinách pracovních činností a výtvarné výchovy.
  • V mikulášových dílničkách měli na výběr z 12 ozdob, které si za pomoci našich žáků  vlastnoručně zhotovili.
  • Pokud šli za vůní čerstvé kávy a vánočního čaje, čekalo na hosty malé občerstvení  ,,Všeho dobrého slaného a sladkého“ , které připravili maminky a babičky našich žáků.

Velké poděkování patří všem žákům i učitelům, kteří celou akci pečlivě připravili a zorganizovali,  maminkám a babičkám za připravené dobroty a v neposlední řade všem, kteří Barborkovou sobotu podpořili svou účastí.

Kolektiv učitelů ZŠ Miroslav

Barborková sobota 29.11.2014

OLYMPUS DIGITAL CAMERAV sobotu odpoledne bylo na naší škole nezvykle rušno. Více než 300 malých i velkých  návštěvníků využilo naše pozvání a přišlo se vánočně naladit na tradiční akci s názvem Barborková sobota. Nabídka byla velice pestrá.    …  fotogalerie…

• Hosté si na jarmarku nakoupili spoustu vánočních dárků, přání a drobností  vyrobených našimi žáky v hodinách pracovních činností a výtvarné výchovy.
  • V devíti mikulášových dílničkách si vlastnoručně zhotovili různé ozdoby.
  • Na skvělé ochutnávce ,,Všeho dobrého slaného a sladkého“ , kterou připravili maminky a babičky našich žáků,  se chvíli pozastavili v uspěchaném adventním čase a využili tento okamžik k setkání s ostatními hosty a přáteli.

Kolektiv učitelů ZŠ Miroslav